Výhody inzerce s ticketsmart.cz

 • 95% dosah Vaší reklamy díky povinnému výdeji účtenek

  Můžete si být jistí, že se reklama dostane přímo do rukou potencionálním zákazníkům narozdíl od běžné letákové reklamy. Účtenku je povinnen vydat každý subjekt přijímající hotovost díky EET. Navíc spousta zákazníků si nechává účtenku i jako záruční list.

 • Třetinová cena oproti letákové formě reklamy

  Ve srovnání s náklady na reklamní letáky je tištěná reklama na pokladních účtenkách cenově podstatně výhodnější. Za třetinovou cenu získáte možnost dostat Vaši reklamu fyzicky do ruky přímo zákazníkům v síti partnerů ticketsmart.cz. To je hlavní rozdíl oproti letákové reklamě, která často končí bez povšimnutí okamžitě v odpadu.

 • Cílený výběr místa pro reklamu

  Působí Vaše firma jen v určitém městě nebo má i pobočky po celé ČR? Reklama na účtenky je vhodná pro oslovení potencionálních zákazníků přesně v místech fungování Vaší firmy. Oslovíte tak cílený segment zákazníků, a to nejen na účtenkách, ale i prostřednictvím webové aplikace.

 • Kampaň lze spustit v desítkách provozoven zároveň

  Reklamní kampaně v distributorské síti ticketsmart.cz můžete spustit v desítkách provozoven zárověň. Jednoduše si vyberete města i místa, ve kterých se má Vaše reklama na účtenkách objevit. V každém městě může mít Vaše reklama jinou akci či sdělení a ještě navíc různé platnosti.

 • Žádné poplatky za roznos či distribuci

  Oproti běžným formám reklamy, obzvláště letákové, šetříme Vaše náklady na propagaci také tím, že u nás neplatíte žádné poplatky za roznos či distribuci. Zajistíme pro Vás vše včetně dodávky do Vámi zvolených obchodů a ohlídání nasazení pokladních kotoučů s Vaší reklamou v předem domluveném termínu startu kampaně.

 • Slevové body pro další objednávku

  Věrných zákazníků si vážíme a odměňujeme je. Nejenže Vám nabízíme výrazné množstevní slevy již přímo v našem objednávkovém systému při zadávání reklamy, nyní od nás dostáváte za každou objednávku reklamy na účtenkách i slevové body pro Vaši další objednávku.

 • Monitoring přínosu kampaně

  Vy jako firma investujete do reklamních kampaní, protože chcete přilákat nové zákazníky. Účinná reklama se Vám musí zaplatit a ještě navýšit Váš obrat či dostat do povědomí Vaši značku. Je tedy velice důležité proběhlé kampaně zpětně důkladně zanalyzovat. Proto pro Vás poskytujeme monitoring reálného průběhu reklamní kampaně na účtenkách.

 • Snadné zavedení do provozoven

  Všechny provozovny, které se Vám zobrazí na mapě, jsou v reklamní síti ticketsmart.cz aktivní. Máte tak jistotu, že si objednáváte reklamu na účtenkách v reálné provozovně. Bezproblémové zavedení reklamy do provozu zajistíme my v přesně stanoveném termínu startu Vaší kampaně.

 • Efektivní výroba a distribuce

  Zajistíme pro Vás návrh reklamního inzerátu dle Vašich požadavků, tisk reklamy na reklamní kotouče i distribuci přímo do konkrétních míst, kam jste si reklamu na účtenkách objednali. Sami pohlídáme zda opravdu došlo k nasazení reklamních kampaní ve stanoveném termínu a poskytneme Vám zpětnou vazbu.

 • On-line reporting a monitoring provozu

  Monitorujeme pro Vás aktuální průběh kampaně a pravidelně Vám zasíláme online reporty. Máte tak aktuální průběh kampaně neustále pod kontrolou. Během kampaně jsme Vám samozřejně neustále k dispozici a při další kampani od nás využijeme získané statistiky pro co nejúčinnější nastavení kampaní.

Sami si zvolíte rozpočet i místo distribuce reklamy

Působí Vaše firma po celé ČR či jen v určitém městě? Máme řešení pro všechny!

Na webových stránkách ticketsmart.cz si jednoduše vyberete dostupné obchody po celé ČR, kde chcete, aby se Vaše reklama objevila na pokladních účtenkách. Zvolte si příslušný počet inzerátů a ihned vidíte, kolik za reklamu zaplatíte. O vše ostatní se postaráme my!

Co vše pro Vás zajistíme?

 • grafický návrh kuponů či inzerátů
 • tisk kuponů či inzerátů na pokladní kotouče
 • distribuci do Vámi zvolených prodejen
 • zavedení reklamy do oběhu ve stanoveném termínu
 • monitoring a vyhodnocení kampaně
 • veškeré poradenství ohledně reklamy na účtenkách

Tento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací