Staňte se distributorem ticketsmart.cz!

Zapojte se do distribuční sítě ticketsmart.cz, vydělávejte a čerpejte další výhodné benefity.

Stát se partnerem distribuční sítě ticketsmart.cz se Vám rozhodně vyplatí. Nejenže dostáváte zajímavé provize za každý pokladní kotouč s reklamou,ale dodáme Vám zcela zdarma i reklamní kotouče. Nasmlouváme reklamní partnery, necháme potisknout kotouče, dopravíme kotouče až do Vašich provozoven. Na Vás je pouze nasazení do pokladen v předem domluveném termínu až do vyčerpání dané zásoby kotoučů.

Proč se zapojit do distribuční sítě ticketsmart.cz?

 • Provize za každý reklamní kotouč

  Partnerům v distribuční síti ticketsmart.cz nabízíme zajímavý provizní systém za každý pokladní kotouč potisknutý reklamou od našich inzerentů. Čím více kotoučů u Vás inzerenti objednají, tím větší je výše Vaší provize. Vše je transparentní a okamžitě vidíte, jakou provizi máte z každého pokladního kotouče.

 • Dodržení konkurenčního prostředí

  Určitě by se Vám nelíbilo, pokud by se na účtenkách ve Vašem obchodě objevila reklama konkurence. Toto se v síti ticketsmart.cz stát nemůže, protože reklamní inzeráty či kupony procházejí přísnou výstupní kontrolou a striktně v tomto dodržujeme konkurenční prostředí.

 • Žádná administrativní zátěž navíc

  Nemusíte mít žádné obavy s navýšením administrativy v souvislosti se zavedením reklamy do oběhu. Zajistíme vše od domluvy s objednavatelem reklamy, přes návrh reklamy, tisk na kotouče až po dodání k Vám do obchodu. Na Vás je pouze ohlídání vložení kotoučů do pokladen v domluveném termínu.

 • Prostor pro Vaše reklamní letáky na webové aplikaci

  Pro distributorské partnery v síti ticketsmart.cz nabízíme i pravidelné zvěřejňování akčních reklamních letáků na naší webové aplikaci zcela zdarma. Vzhledem k tomu, že na webu ticketsmart uživatelé hledají i slevové kupony, je to cílená skupina přesně pro Vás.

 • Možnost Vaší propagace za zvýhodněných podmínek u našich partnerů

  Vzhledem k rozsáhlé distributorské síti ticketsmart.cz máte možnost inzerovat na reklamních účtenkách u našich partnerů za zvýhodněných podmínek. Samozřejmostí je však dodržení konkurenčního prostředí

 • Úspora financí díky námi dodaným kotoučům

  Nezanedbatelnou úsporu Vám také přinese to, že Vám veškeré potištěné reklamní kotouče dodáme zcela zdarma. Vy se o nic nestaráte, pouze dodáte potištěné reklamní kotouče do pokladen v dohodnutém termínu.

Zajímavý provizní systém

Garantujeme každému distributorskému subjektu v síti ticketsmart.cz provizi z každého kotouče. Čím více kotoučů u Vás naši inzerenti objednají, tím vyšší je Vaše provize. Pokud Vás zajímá konkrétní výše provizí, neváhejte nás kontaktovat.

Co od Vás požadujeme?

 • Příjem potištěných kotoučů od dopravce
 • Jednoduché potvrzení do systému
 • Vložení zaměstnancem do pokladny

Tento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací